Overall prestaties vanaf 1999
Senioren (2022):
24-06-2022 Nederlands kampioenschap 800 meter te Apeldoorn: 15e21-05-2022 Nederlands kampioenschap teams (NK clubteams) te Assendelft: 8e
27-02-2022 Nederlands kampioenschap indoor 800 meter te Apeldoorn: 5e
Senioren (2021):
04-07-2021 Nederlands kampioenschap teams (NK clubteams) te Vught: 3e
25-06-2021 Nederlands kampioenschap 800 meter te Breda: 16e
20-02-2021 Nederlands kampioenschap indoor 800 meter te Apeldoorn: 10e
Senioren (2020):
29-08-2020 Nederlands kampioenschap 800 meter te Utrecht: 15e
29-02-2020 Nederlands kampioenschap indoor 800 meter studenten te Apeldoorn: 4e
22-02-2020 Nederlands kampioenschap indoor 800 meter te Apeldoorn: 12e
Senioren (2019):
01-09-2019 Zuid-Nederlands kampioenschap speer te Best: 3e
11-05-2019 Nederlands kampioenschap teams (NK clubteams) te Vught: 3e
Senioren (2018):
23-06-2018 Nederlands kampioenschap 400 meter Horden te Utrecht: 2e
26-05-2018 Europees kampioenschap teams (EK clubteams) te Tampere, Finland: 2e
12-05-2018 Nederlands kampioenschap teams (NK clubteams) te Amsterdam: 2e
18-02-2018 Nederlands kampioenschap indoor 400 meter te Apeldoorn: 3e
Senioren (2017):
25-08-2017 Universiade (World Student Games) 400 meter horden te Taipei, Taiwan: halve finale
15-07-2017 Nederlands kampioenschap 400 meter Horden te Utrecht: 1e
20-05-2017 Nederlands kampioenschap teams (NK clubteams) te Den Haag: 1e
Senioren (2016):
17-06-2016 Nederlands kampioenschap 400 meter Horden te Amsterdam: 1e
28-02-2016 Nederlands kampioenschap indoor 400 meter te Apeldoorn: 4e
Senioren (2015):
01-08-2015 Nederlands kampioenschap 400 meter Horden te Amsterdam: 1e
09-07-2015 Universiade (World Student Games) 400 meter horden te Gwangju, Zuid-Korea: halve finale
20-06-2015 Europacup Landenteams 400 meter Horden te Heraklion, Griekenland: 10e
02-05-2015 World Relays (WK estafette) reserve 4x400m. te Nassau, Bahama's: dnf
22-02-2015 Nederlands kampioenschap indoor 400 meter te Apeldoorn: 4e
3e Jaars Neo-Senior (2014):
21-06-2014 Europacup Landenteams 400 meter Horden te Braunschweig, Duitsland: 8e
08-06-2014 IAAF World Challenge FBK-Games te Hengelo, Nederland: 7e
23-02-2014 Nederlands kampioenschap indoor 400 meter te Apeldoorn: 2e
2e Jaars Neo-Senior (2013):
29-08-2013 Young Diamond Challenge 400 meter Horden te Zürich, Zwitserland: 5e
20-07-2013 Nederlands kampioenschap 400 meter Horden te Amsterdam: 1e
14-07-2013 Europees Kampioenschap Neosenioren (EK < 23) 4x400m. te Tampere, Finland: 7e
12-07-2013 Europees Kampioenschap Neosenioren (EK < 23) 400 meter Horden te Tampere, Finland: halve finale
23-6-2013 Europacup Landenteams 4x400m. te Dublin, Ierland: 3e
22-6-2013 Europacup Landenteams 400 meter Horden te Dublin, Ierland: 7e
08-06-2013 IAAF World Challenge FBK-Games te Hengelo, Nederland: 7e
17-02-2013 Nederlands kampioenschap indoor 400 meter te Apeldoorn: 1e
1e Jaars Neo-Senior (2012):
01-09-2012 Zuid-Nederlands kampioenschap 400 meter te Weert: 1e
30-08-2012 Young Diamond Challenge 400 meter Horden te Zürich, Zwitserland: 6e
17-06-2012 Nederlands kampioenschap 400 meter Horden te Amsterdam: 2e
26-02-2012 Nederlands kampioenschap indoor 800 meter te Apeldoorn: 7e
2e Jaars Junioren A (2011):
08-09-2011 Young Diamond Challenge 400 meter Horden te Zürich, Zwitserland: 7e
31-07-2011 Nederlands kampioenschap 400 meter Horden senioren te Amsterdam: 3e
23-07-2011 Europees Kampioenschap Junioren (EJK) 4x400m. te Tallinn, Estland: 7e en Nederlands Juniorenrecord
22-07-2011 Europees Kampioenschap Junioren (EJK) 400m. Horden te Tallinn, Estland: serie
08-07-2011 Nederlands kampioenschap 400 meter Horden te Alphen a/d Rijn: 1e
06-02-2011 Nederlands kampioenschap indoor 400 meter te Apeldoorn: 2e
1e Jaars Junioren A (2010):
25-09-2010 Nederlands kampioenschap 4x400m. te Amstelveen: 4e
18-07-2010 Nederlands kampioenschap 400 meter Horden senioren te Amsterdam: 5e
27-06-2010 Nederlands kampioenschap 400 meter te Zwolle: 6e
25-06-2010 Nederlands kampioenschap 400 meter Horden te Zwolle: 1e
27/28-02-2010 Nederlands kampioenschap indoor 400 meter te Apeldoorn: 1e
13-02-2010 Nederlands kampioenschap indoor 800 meter Studenten te Apeldoorn: 4e
13-02-2010 Nederlands kampioenschap indoor 4x200 meter Studenten te Apeldoorn: 1e
06/07-02-2010 Nederlands kampioenschap indoor 400 meter Senioren te Apeldoorn: 7e
2e Jaars Junioren B (2009):
27-09-2009 Nederlands kampioenschap zweedse estafette te Amstelveen: 2e
27-09-2009 Nederlands kampioenschap 4x200m. te Amstelveen: 5e
02-08-2009 Nederlands kampioenschap 400 meter Horden senioren te Amsterdam: 5e
23-07-2009 European Youth Olympic Festival (EYOF) 400 meter Horden te Tampere, Finland: 5e
28-06-2009 Nederlands kampioenschap 400 meter te Emmeloord: 4e
26-06-2009 Nederlands kampioenschap 400 meter Horden te Emmeloord: 1e
31-05-2009 Tweede tijd aller tijden gelopen door een B junior: Battle of the B's 400 meter Horden te Amsterdam: 1e
21-05-2009 Nederlands record junioren B op seniorenhoogte: Harry Schulting Games 400 meter Horden te Vught: 3e
21/22-02-2009 Nederlands kampioenschap indoor meerkamp te Apeldoorn: 3e
14-02-2009 Nederlands kampioenschap indoor 800 meter senioren te Apeldoorn: 11e
07/08-02-2009 Nederlands kampioenschap indoor 60 meter Horden te Apeldoorn: 6e
07/08-02-2009 Nederlands kampioenschap indoor 400 meter te Apeldoorn: 1e
1e Jaars Junioren B (2008):
27/28-09-2008 Nederlands kampioenschap 4x400m. te Amstelveen: 1e
27/28-09-2008 Nederlands kampioenschap 4x200m. te Amstelveen: 5e
27/28-09-2008 Nederlands kampioenschap zweedse estafette te Amstelveen: 4e
20/21-09-2008 Nederlands kampioenschap meerkamp te Enschede: 4e
01-06-2008 Nederlands kampioenschap 400 meter te Groningen: 2e
30-05-2008 Nederlands kampioenschap 400 meter Horden te Groningen: 4e
12-05-2008 Brabants kampioenschap 800 meter te Tilburg: 1e
12-05-2008 Brabants kampioenschap 400 meter te Tilburg: 1e
08-03-2008 Interland junioren B Nederland - België - Westfalen 400 meter indoor te Düsseldorf: 3e
16-02-2008 Nederlands kampioenschap 400 meter indoor te Gent: 1e
02-02-2008 Noord Nederlands kampioenschap 400 meter indoor te Groningen: 1e
2e Jaars Junioren C (2007):
30-09-2007 Nederlands kampioenschap 4x800m. te Amstelveen: 1e
30-09-2007 Nederlands kampioenschap zweedse estafette te Amstelveen: 2e
15/16-09-2007 Nederlands kampioenschap meerkamp te Emmeloord: 9e
01-09-2007 Interland junioren C Nederland-WestFalen 300 meter Horden (JC) te Almelo: 1e
26-08-2007 Nederlands kampioenschap 300 meter Horden te Amsterdam: 1e
06-07-2007 Nederlands kampioenschap 400 meter Horden (JB) te Utrecht: 5e
28-05-2007 Brabants kampioenschap 800 meter te Tilburg: 1e
28-05-2007 Brabants kampioenschap 4x100m. estafette te Tilburg: 4e
28-05-2007 Brabants kampioenschap 100 meter Horden te Tilburg: 3e
28-05-2007 Brabants kampioenschap speerwerpen te Tilburg: 4e
19/20-05-2007 Brabants kampioenschap meerkamp te Gemert: 2e
17-02-2007 Nederlands kampioenschap Indoor 800 meter (JB) te Gent: 15e
28-01-2007 Nederlands kampioenschap Indoor 800 meter te Groningen: 4e
28-01-2007 Nederlands kampioenschap Indoor 60 meter Horden te Groningen: 7e
1e Jaars Junioren C (2006):
27-08-2006 Nederlands kampioenschap 300 meter Horden te Amsterdam: 5e
05-06-2006 Brabants kampioenschap 1500 meter te Tilburg: 4e
05-06-2006 Brabants kampioenschap 4x100m. estafette te Tilburg: 3e
05-06-2006 Brabants kampioenschap 100 meter Horden te Tilburg: 4e
05-06-2006 Brabants kampioenschap speerwerpen te Tilburg: 5e
27/28-05-2006 Brabants kampioenschap meerkamp te Gemert: 2e
2e Jaars Junioren D (2005):
24/25-09-2005 Nederlands kampioenschap meerkamp te Apeldoorn: 7e
04-09-2005 Nederlands kampioenschap 80 meter Horden te Amsterdam: 7e
04-09-2005 Nederlands kampioenschap 1000 meter te Amsterdam: 5e
03-07-2005 Brabants kampioenschap 1000 meter te Breda: 1e
03-07-2005 Brabants kampioenschap 4x80m. estafette te Breda: 1e
03-07-2005 Brabants kampioenschap 80 meter Horden te Breda: 2e
03-07-2005 Brabants kampioenschap speerwerpen te Breda: 5e
28/29-05-2005 Brabants kampioenschap meerkamp te Gemert: 1e
12-01-2005 Blessure: middenvoetsbeentje gebroken
09-01-2005 Brabants kampioenschap cross te Engelen: 1e
27-11-2004 Nederlands kampioenschap cross te Tilburg: 4e
1e Jaars Junioren D (2004):
05-09-2004 Nederlands kampioenschap speerwerpen te Amsterdam: 2e
04-07-2004 Brabants kampioenschap 4x80m. estafette te Vught: 1e
04-07-2004 Brabants kampioenschap 1000 meter te Vught: 5e
04-07-2004 Brabants kampioenschap speerwerpen meter te Vught: 6e
12/13-06-2004 Brabants kampioenschap meerkamp te Gemert: 1e
24-01-2004 Nederlands kampioenschap Indoor 1000 meter te Zuidbroek: 7e
24-01-2004 Nederlands kampioenschap Indoor 60 meter Horden te Zuidbroek: 3e
24-01-2004 Nederlands kampioenschap Indoor kogelstoten te Zuidbroek: 7e
24-01-2004 Nederlands kampioenschap Indoor verspringen te Zuidbroek: 13e
04-01-2004 Brabants kampioenschap cross te Someren: 4e
29-11-2003 Nederlands kampioenschap cross te Tilburg: 8e
2e Jaars pupillen A (2003):
06-09-2003 Brabants kampioenschap 1000 meter te Veldhoven: 1e
06-09-2003 Brabants kampioenschap meerkamp te Veldhoven: 4e
12-01-2003 Brabants kampioenschap cross te Roosendaal: 1e
23-11-2002 Nederlands kampioenschapp cross te Tilburg: 1e
1e Jaars pupillen A (2002):
23-06-2002 Brabants kampioenschap 1000 meter te Deurne: 1e
23-06-2002 Brabants kampioenschap meerkamp te Deurne: 1e
03-03-2002 Brabants kampioenschap cross (1e en 2e jrs.) te Zevenbergen: 2e
2001/2002 Limburg-Brabant (Limbra) cross competitie: 1e
24-11-2001 Nederlands kampioenschap cross te Tilburg: 1e
Pupillen B (2001):
25-08-2001 Brabants kampioenschap meerkamp te Dongen: 2e
14-07-2001 Nacht van de atletiek 1000 meter te Heusden (B): 2e
20-05-2001 100 Jaar KNAU 40 meter te Amsterdam: 2e
20-05-2001 100 Jaar KNAU 600 meter te Amsterdam: 1e
2000/2001 Limburg-Brabant (Limbra) cross competitie: 1e
25-11-2000 Nederlands kampioenschap cross te Tilburg: 1e
Pupillen C (2000):
19-08-2000 Brabants kampioenschap 600m. te Steenbergen: 1e
19-08-2000 Brabants kampioenschap meerkamp te Steenbergen: 1e
02-01-2000 Brabants kampioenschap cross te Valkenswaard: 1e
1999/2000 Limburg-Brabant (Limbra) cross competitie: 1e